3P Praca Potrzeby Pandemia

3P Praca Potrzeby Pandemia

Podróż w afrykańskie klimaty? bardzo proszę – warsztaty online, bezpłatne, a cały projekt wsparcia składa się z trzech odcinków. Na każdy z nich potrzebujesz około 40 minut, tak więc zapewnij sobie wystarczająca ilość czasu i komfort słuchania. Korzystaj kiedy i jak chcesz. I ile razy chcesz też. Udostępniać też możesz, a potraktujemy to jako rodzaj podziękowania i aprobaty.

„Czasem warto dla jednego zdania pójść na szkolenie” tekst sprzed pandemii można dzisiaj uaktualnić „czasem warto posłuchać parę razy, aby być gotowym wdrożyć jedną rzecz”.

Dla wszystkich uczestników i naszych przyjaciół ze spotkań Biznes z Pasją (zawieszonych na czas pandemii) warsztaty to wiadomość jesteśmy, chcemy dalej tworzyć wspólnotę i wspierać się nawzajem. Dla wszystkich nowych słuchaczy informacja, że ludzi rozwijających się i stawiających na siebie jest więcej.

 

Odcinek 1

Komunikacja biznesowa w czasie pandemii” to warsztat ze wskazówkami, co szczególnie pomaga zrozumieć drugiego człowieka? Dowiesz się, że Twój filtr słuchanie kolegi lub klienta może utrudniać. Poznasz cztery potrzeby wewnętrzne: kontakty społeczne, rodzina, spokój, ciekawość i zaczniesz ustalać z którego bieguna jesteś?.

Gotowy? zaczynaj: https://youtu.be/3Di2I_q6s-k

 

Odcinek 2

„Co motywuje pracownika i przedsiębiorcę w czasie pandemii?” to dobry czas na poznanie kolejnych potrzeb: uznanie, władzę, niezależność  i honor. Niezależnie od tego jakie masz ich wartości tak jak masz jest dobrze, a istotne dla Ciebie jest ich wykorzystywanie.  Czas pandemii pokazuje jak wiele rzeczy do tej pory nieodkrytych jest dzisiaj możliwe, czujesz to? Indywidualny profil potrzeb pozwala wybrać: Co chcę robić, jak i z kim?

Na deser będzie tenis ziemny, zatem zacznij i Ty swój gem: https://youtu.be/Z_pP54cevgI

 

Odcinek 3

„Czy pandemia jest dobrym momentem na zmiany?” niezależnie czy pracujesz sam czy w zespole jesteś liderem. Tak więc jako lider masz określone zadania do wykonania i potrzeby do zaspokojenia. Czy swoje podejście do zmiany traktujesz jak zrobienie porządku w kolejnym miejscu? A może dowozisz wynik nawet łamiąc zasady? Komu w czasie pandemii łatwiej będzie podejść do zmiany?

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź tutaj  https://youtu.be/Ycst7ssvtfM

 

Akceptacja różnorodności to świadomość i wykorzystanie różnic i podobieństw wewnętrznych potrzeb.  Potrzeba to rodzaj energii, która pcha do działania. Zaspokajanie potrzeb powoduje, że czujesz sens tego co robisz a im więcej sensu w naszym życiu, tym więcej masz poczucia szczęścia. Tak więc znasz już receptę!

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: fsockopen(): unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (Connection timed out) in /home/m4bizz/domains/marzenadembicka.pl/public_html/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81