Spotkania rozwojowe. Jak wybierasz?

Spotkania rozwojowe. Jak wybierasz?

Można się pogubić?

To zależy :-). Dla lubiących decydować DUŻY WYBÓR jest daniem wolności, którą sobie cenią. Dla tych, którzy potrzebują prowadzenia i wskazówek JEDNA OFERTA jest wystarczająca.

 

Lepszy jest warsztat niż wykład.

To zależy :-). Warsztat pozwala od razu praktycznie zastosować wiedzę. Wykład daje radość odkrywania i zgłębiania nieznanego. Dla tych którzy mają radość z tworzenia  WARSZTAT, dla rozmyślających WYKŁAD.

 

W grupie siła.

To zależy :-). Dla osób z wysoką autonomią grupa jest zbędna. Wybiorą INDYWIDUALNE SPOTKANIA. Cenią swoją samodzielność. Potrzeba alienacji wygra.  Natomiast radość z pracy w grupie mają otwarci na innych, potrzebujący bliskości. Wybiorą GRUPĘ aby stanowić całość z innymi.

 

Zobowiązanie wypracowane na forum jest mocniejsze.

To zależy :-). Spontaniczni w działaniu  nie są niewolnikami tego co powiedzieli. Jako niezależni zawsze mogą swoje zobowiązanie zignorować. Fakt, że inni byli świadkami deklaracji do niczego ich nie zobowiązuje.

Inaczej jest z grupą ludzi z wysokim poczuciem odpowiedzialności. Lojalnych wobec zasad. Uczciwość nakazuje im ustne zobowiązanie zawsze wykonać.

 

Rozwój umiejętności wybierają częściej niż rozwój osobisty.

To zależy :-). Potrzeby są różne. Różna gotowość. Odwaga spojrzenia – CO DLA MNIE WAŻNE aktualnie – jest istotna.  Warsztaty/spotkania/wykłady mają spełniać oczekiwania

 

Pełno dookoła ofert. Wiele tematów. Różne ceny.

Konferencje. Warsztaty. Grupy. Spotkania indywidualne. Stowarzyszenia. Projekty.

TWÓJ RUCH.

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *